Femke van Leeuwen

Welkom bij de lessen van Femke! Met haar passie voor yoga en een brede achtergrond in verschillende stijlen, beidt zij een unieke benadering van yoga aan.

Zij is begonnen na zelf jaren yoga met passie te hebben beoefend, met power yoga level 1 en 2 bij start for people.
Na deze stevige basis een intensieve 200 uur opleiding in India voor verdere uitbreiding in Vinyasa, Hatha en Ashtanga yoga afgerond. Daarnaast is Femke opgeleid in zwangerschapsyoga via mums and more, waardoor ze aanstaande moeders een veilige en ondersteunende omgeving kan bieden.

Of je nu kracht wilt opbouwen, je flexibiliteit wilt vergroten of gewoon wilt genieten van een moment van rust, bij Femke ben je aan het juiste adres. Kom en ervaar de transformerende kracht van yoga!
 
Instagram: @femke_natuurlijk
 

Aankomende lessen

Maandag, 14 april 20:00

easy monday

Dinsdag, 15 april 09:15

Vinyasa flow

Recente video's

Deze docent heeft nog geen video's geüpload.

Andere docenten bij Yogajaia